Partneři

Prodej bazénové chemie E-shop  WWW.GUAA-CHEMIE.CZ
Bazénová chemie chlorová, bezchlorová, algicidy, vločkovače, čističe bazénů. Dodáváme kompletní sortiment bazénové chemie pro úpravu pH, odstranění kovů, snížení tvrdosti vody, likvidaci řas, proti zákalu vody v bazénu a bazénové čističe. Tekutá bazénová chemie pro bazénové automatiky. Dále dodáváme dezinfekční přípravky Dezisan pro domácnost a wellness zařízení.

Lamelové zakrytí bazénu je alternativou pro pohodlné a přitom bezpečné zakrytí bazénu.  Toto řešení bazénových lamel nabízí úspory nákladů na provoz a bezpečnost. Bazénové lamely jsou vhodné pro venkovní a interiérové bazény, pro bazény privátní i komerční. Bazénové lamely jsou k dipozici v několika variantách stačí si jen vybrat. Bazénové lamely nadhladinové, které lze osadit i na stávající bazén. Bazénové lamely podhladinové.

Bazénová chemie a bazénová sůl v Brně. E-shop a prodejna www.chemiebrno.cz
Kompletní a ucelený sortiment bazénové chemie a přípravků pro úpravu bazénové vody. Bazénová sůl k úpravě bazénové vody. Tekutá bazénová chemie, stabilizovaný chlor, ph mínus, sanosil, OXI . Multifunkční tablety do bazénu. Prodáváme také bazénové vysavače a hadice k vysavačům, testery bazénové vody a další široký sortiment příslušenství k bazénům.

Prodej bazénové technologie Eshop  www.bazenonline.cz
Široký sortiment bazénového příslušenství, čerpadel, protiproudy, bazénové filtrace a instalační materiál PVC, bazénová světla, bazénové trubky, skimmery.

Svítidla a osvětlení

Zastřešení bazénů
ALUPOL nabízí mnoholetou zkušenost ve výrobě nejenom zastřešení bazénů se zajímavou cenou, povedeným designem a perfektním zpracováním.

www.alkorplan.cz – Bazénová fólie Alkorplan pro všechny tvary a rozměry bazénů. Vysoce pevná a tvárná fólie Alkorplan je vhodná i pro schodiště, či přepadové žlaby bazénů.

www.bazenovechemie.cz – Bazénová chemie – jak na úpravu vody v bazénu. Bazénovou chemii je třeba dávkovat do každého bazénu.

www.guaa-bezchloru.cz – Přípravky GUAA bez chloru pro Váš čistý bazén. GUAA chemie pomáhá proti bakteriím a plísním.

www.chemickauprava.cz – Bazénové automatiky pro chemickou úpravu vody v bazénu. Na stránkách najdete popis dávkovací automatiky.

www.alarmdobazenu.cz – Alarm do bazénu Vás upozorní, že se z nějakého důvodu zvířila hladina vody v bazénu. Alarm do bazénu následně vyšle signál.

www.bazenovefiltrace.cz – Bazénová filtrace – nezbytná součást každého bazénu. Bazénová filtrace odstraňuje nečistoty z bazénu.

www.piskovafiltracebazenu.cz – Písková filtrace bazénu je nejpoužívanější bazénová filtrace. Více si o těchto filtracích můžete přečíst zde.

www.zastresenibazeny.cz – Zastřešení bazénu pevné nebo posuvné pro Váš bazén. Zjistíte zde mj. i požadavky na zastřešení bazénu.

www.sauny-prislusenstvi.cz – Stránky o saunách a saunovém příslušenství. Zjistěte, co o saunách ještě nevíte.

www.bazeny-prodej.cz – Bazeny – prodej: několik tipů pro Váš bazén. Bazénové rolety, UV lampy a další tipy pro bazén.

www.stavbabazenu.cz – Jak postupovat při stavbě bazénu a na co si dát pozor. Zjistěte užitečné informace na stavbabazenu.cz.